İlan Verme Kuralları

İlanlar belli kurallar çerçevesinde hazırlanmalıdır. Belirtilen kurallara uygun bir şekilde hazırlanmayan ilanlarla ilgili tüm sorumluluk ilan sahibine ait olacaktır.

Hazırlanan ilanlarda ürün veya hizmet ile ilgili doğru ve güncel bilgilere yer verilmelidir. İlan sahipleri her bir ürün veya hizmeti için ilan verebilir. Ancak ilan sahipleri aynı ürün veya hizmet için birden fazla ilan veremez.

İlanda yer alacak fotoğraflar yalnızca ürün veya hizmete ait olan görsellerden oluşmalıdır. Farklı görseller, logo veya benzeri görsellere ilanda yer verildiği zaman ilan silinecektir. İlanda yer alan başlık ve yazılı açıklamalar yine ürün veya hizmete ait olmalıdır. Ürün veya hizmete ait olmayan başlık veya yazılı içerik yer alan ilanlar silinecektir.

Satılan, kiralanan ya da arz edilmekten vazgeçilen bir ürün veya hizmete ait ilan arşivlenmelidir. İlan sahipleri Üyelik Sözleşmesi, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası çerçevesinde belirtilen kuralları kabul ederek ilan yayınlar. Yine ilan sahipleri bu kurallara uygun bir şekilde hareket edeceğine dair taahhüt vermiş olacaktır. Bu kurallar çerçevesinde hareket etmeyen ilan sahiplerine ait ilanların bir kısmı silinebileceği gibi tamamı da silinebilir. İlan sahibinin ihlal ettiği kurallara göre kara listeye alınması ya da üyeliğinin sellermount.com tarafından feshedilmesi de söz konusu olabilir.

İlan sahipleri İlan Verme Kurallarına uymadığı zaman kara listeye alınırlar. Kara listeye alınan ilan sahiplerinin ilanları yayınlamaya devam edebilir, ancak ilanlar en düşük önceliğe sahip olacaktır. Bunun yanı sıra sellermount.com bu üyelerin ilanlarını silme ve üyeliği sonlandırma hakkına sahiptir.

Güvenilir bahis siteleri