Kullanım Koşulları

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan firmamız sorumlu değildir.

Sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

sellermount.com internet sitesini kullanmak için aşağıda yazılı olan kullanım koşullarını okuyunuz. Siteye üye olunması durumunda kullanım koşullarını okuduğunuzu ve koşulsuz kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz bu nedenle dikkatli okumanız faydalı olacaktır.

Kullanım Koşulları
İşbu sitenin sahibi ‘’Barış Mah. Nigar Sok. Yeşilçizgi Apt. No: 7/7 Beylikdüzü/İstanbul adresinde sellermount.com’dur. İşbu kullanım koşullarının 3. Maddesinde belirtilen hizmetler sellermount.com tarafından verilmektedir.
sellermount.com Kullanım Koşullarını kullanıcılara herhangi bir bildirim ya da ihbarda bulunmadan dilediği zaman değiştirebilir. Değişiklikler yayımladığı tarihten itibaren de geçerli sayılacaktır.
Tanımlamalar
Üye: sellermount.com’a üye olan ve sunula hizmetlerden bu sözleşmeyi kabul ederek faydalanan kullanıcıdır.
Üyelik: Üye olmak isteyen Kullanıcının üyelik formunu doğru bir şekilde doldurması ve bilgilerin editörler tarafın onaylanması ile edinilen statüdür.
Üyelik Hesabı: Üyelerin site içerisinde hizmetlerden yaralanması, üyelik bilgilerini güncelleme ve kullanıcı adı, şifre gibi işlemlerin gerçekleşmesi için kullanıla internet sayfalarının tamamıdır.
Hizmet: sellermount tarafından sunulan işlemlerin gerçekleşmesini sağlayan uygulamalardır.
Hizmetler
sellermount.com tarafından sunulan hizmetleri üyelerin ara yüzleri kullanarak veritabanı üzerinden görüntüleyebilmesini temin etmektedir.
Farklı listeleme biçimleri ile kullanıcıların ilanlara kolay ulaşım imkânı sunmaktadır.
sellermount.com kullanıcıların gerçekleştirdiği işlemleri çeşitli kategoriler ile raporlama yapmaktadır.
Fikri Mülkiyetler
sellermount.com dâhilinde ulaşılan ve hukuka uygun olarak kullanıcılar tarafında sağlanan bilgiler sellermount’a ait ve ya üçüncü bir şahıstan lisans ile alınmıştır. Kullanıcılar sellermount’un hizmetlerini, bilgilerini ve telif hakları saklı olan çalışmalarını satmak, kopyalamak, paylaşmak ya da sergilemek haklarına sahip değildir.

Kullanım Koşulları Hakkında Değişiklikler
SahibimOlurmusu.com istediği anda tek taraflı olarak Kullanım Koşullarını ilan ederek değiştirebilir. İlan edildiği andan itibaren de geçerli olan yeni kurallar kullanıcıların beyanı ile değiştirilemez.

Hukuki Mücbir Sebepler
Hukuki açıdan mücbir sebep sayılan durumlarda geç, eksik ya da ifa etmeme hallerinde sellermount.com herhangi bir tazminat yükümlülüğüne tabi değildir. Firmanın özen göstermesine karşı önleyemediği durumlarda yorumlanan isyan, ayaklana, kötü hava koşulları, afet ve savaş durumlarını mücbir sebep saymak yerinde olur.

Hukuki Durumlar ve Yetkiler
Kullanım koşullarının uygulanması, yorumlanması ve hukuki ilişkilerin yönetiminde yabancılık durumu söz konusu değilse Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve hukuku uygulanacaktır. Yaşanacak hukuki konularla ilgili İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemesi ve İcra Daireleri yetkilidir.

Yürürlülükte Kalma ve Kabul
İşbu Kullanım Koşulları yayınladığı andan itibaren yürürlüğe girer. Kullanıcılar sellermount.com’u kullandıklarında bu kuralları kabul etmiş olurlar.

Güvenilir bahis siteleri